Dış Cephe Mantolama'da 1.Sınıf Malzeme ve İşçilik İle,
Kredi Kartı ve Senet Taksiti Avantajlarından Faydalanın.

Isı Yalıtım Sıvası Nedir? Isı Yalıtım Sıvası Özellikleri

Isı Yalıtım Sıvası Nedir?

Isı Yalıtım Sıvası Nedir?

Binalarda ve yapılarda en önemli sorun ve üzerinde durulması gereken bir diğer üründe ısı yalıtım sıvasıdır. Isı yalıtım sıvasını kalite kalite yaparlar. Her marka kendi kalitesinde ürünü imal eder. Peki burada ısı yalıtım sıvası önemi nedir dersek, öncelikle ısı yalıtım sıvası eps levha üzerine donatı filesi monte edildikten sonra sıvanır. Isı yalıtım sıvası elyaflı olanı ve aderansı yüksek olan ısı yalıtım sıvası olmasıdır. Sizlere ısı yalıtım sıvalarından verimli olan ve mukavemeti sağlam olan ısı yalıtım sıvalarının hangileri olması gerektiğini yazacağız. Çünkü ısı yalıtım sıvası cephelerde , dökülmelere, çatlamalara, kabarmalara ve kopmalara neden olamaktadır. Bu nedenle en iyi ısı yalıtım sıvası ve en kaliteli ısı yalıtım sıvası hangisidir belirtelim 

En İyi ve Kaliteli Isı Yalıtım Sıvaları

  1. Weber Isı Yalıtım Sıvası
  2. Polisan Isı Yalıtım Sıvası
  3. Düfa Isı Yalıtım Sıvası
  4. Kale Isı Yalıtım Sıvası
  5. Mantokim Isı Yalıtım Sıvası

Yukarıda belirtmiş olduğumuz ısı yalıtım sıvaları kaliteli ve en iyi ısı yalıtım sıvalarıdır. Daha iyi ve kaliteli ısı yalıtım sıvaları da vardır fakat bunları araştırarak elde edbilirsiniz.

Bir sonraki makalemiz olan Taş Yünü Isı Yalıtımı başlıklı konuda taş yünü ısı yalıtımı, taş yünü mantolama, taş yünü ısı yalıtım çeşitleri, taş yünü mantolama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

3402 Okuma 0 Yorum 5 - 1/5 Pdf Dökümanı

Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; editörler tarafından incelenip, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.