Dış Cephe Mantolama'da 1.Sınıf Malzeme ve İşçilik İle,
Kredi Kartı ve Senet Taksiti Avantajlarından Faydalanın.

Taş Yünü Isı Yalıtımı, Taş Yünü Mantolama

Taş yünü mantolama nedir, taş yünü ısı yalıtımı nedir, taş yünü mantolamanın önemi ve taş yünü ısı yalıtım hakkında bilmeniz gerekenler.

Taş Yünü Isı Yalıtımı

Taş Yünü Isı Yalıtımı

Taş yünü ısı yalıtım levhası enerji tasarrufunda önemli bir yer tutmaktadır. Dış cephe mantolama denince en iyi mantolama ve en kaliteli mantolama taş yünü ısı yalıtımıdır. Taş yünü yalıtım levhası değişik kalınlıklarda üretilir ve illere göre kalınlıkları değişmektedir. Taş yünü yalıtım dış cephelerde %60'a varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Taşyünü yalıtım ve mantolama bina mantolamalarında istenilen yüksekliklere kadar uygulama yapılabilir.

Ülkemizde esasen taş yünü mantolama malzemelerini herkes bilmemektedir. Bina matolama uygulamacıları bilirler ki kaya yünü mantolama diğer mantolama malzemelerine göre daha iyidir. Şu anda ülkemizde mantolama ve yalıtım olarak taş yünü mantolama plazalarda, okullarda, iş merkezlerinde, AVM'lerde genellikle tercih edilen bir üründür. Dış cephe mantolama dediğimizde en iyi mantolama ve en kaliteli mantolama taşyünü mantolamadır. Bizlerde bilgi birikimlerimize ve tecrübelerimize dayanarak diyoruz ki; dış cephe mantolamada ilk öncelik taşyünü mantolama olmalıdır. Mantolama uygulama kalemleri ne ise taş yünü mantolama uygulama kalemleride aynısıdır. Aynı zamanda taş yünü mantolama malzemesi çatılarda ve perde beton yalıtımlarında da kullanılabilir. 

Bir sonraki hizmetimiz olan başlıklı konuda hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

2284
0
5 - 1/5

Soru Sorabilir - Yorum Yapabilirsiniz.
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.