Dış Cephe Mantolama'da 1.Sınıf Malzeme ve İşçilik İle,
Kredi Kartı ve Senet Taksiti Avantajlarından Faydalanın.

Tavsiye Edilen Mantolama

Tavsiye edilen mantolama ve kaliteli mantolama yaptırırken bilmeniz gerekenler.

Tavsiye Edilen Mantolama

Değerli müşterilerimiz, cephe mantolama yalıtım olarak sizlere en sağlıklı mantolama hangisidir bilgilerinize sunuyoruz;

  1. Takım Mantolama (İçindeki ürün kalemlerinin tamamının takım olması)
  2. Fugalı Takım Mantolama (Ürünlerin imalatının dış yüzeyinin sıvama olması, aderansı yüksek yapıştırıcı ve TSE ISO belgeli olması, alt malzeme EPS olması)
  3. Isı Yalıtım Sıvası (Dış cephe ısı yalıtım sıvasının tüm belgelerinin olması, B1 sınıfı olması (Yangın yürütmeyen), tutunma gücü yüksek olması, %100 su yalıtımlı olması vb gibi)

Dış cephe mantolama tüm aşamaları itibarı ile bir kere yapılması gereken ve bu konuda ciddiyet isteyen bir uygulamadır. Dış cephe mantolama yaptıracağınız zaman ilk önce ucuz fiyat değil, kalite ön planda tutulmalıdır. Bu vesile ile siz değerli müşterilerimizin bu hassasiyeti göstericeğinizden eminiz.

En İyi Mantolama ve Kaliteli Mantolama Hangisidir?

Dış cephe mantolama da yalıtım ile alakalı ve enerji tasarrufunda en iyi ve verimli olan mantolama, 5cm karbonlu eps ve 5cm taş yünü(kaya yünü) ısı yalıtım malzemesidir. Bu ürünlerin standartlarına uyulduğunda %60'a yakın enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu ürünleri anahtar teslimi uygulama fiyatı ne kadar pahalı olsada, 2 kış sezonunda enerji tasarrufu ile yapmış olduğunuz masrafı ciro etmektedir. Önemli olan mantolama yalıtım konusunda doğru malzeme ve doğru uygulama dır.

Mantolama lüx değil ihtiyaçtır.

Bir sonraki hizmetimiz olan Enerji Kimlik Belgesi başlıklı konuda enerji kimlik belgesi fiyatları, enerji kimlik belgesi , bep-tr, bep, beptr, bep tr, ekb hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

4549
0
5 - 1/5

Soru Sorabilir - Yorum Yapabilirsiniz.
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.