Dış Cephe Mantolama'da 1.Sınıf Malzeme ve İşçilik İle,
Kredi Kartı ve Senet Taksiti Avantajlarından Faydalanın.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Mantolama fiyatlardırması, ortalama m2 üzerinden yapılmaktadır. Düşük metrajlarda ya götürü fiyat verilir ya da işçilik, malzeme ve maliyetler göz önünde bulundurulduğunda fiyatlar artış gösterebilir. Yüksek metrajlı işlerde birim fiyat her zaman düşer. Kullanılan malzeme, m2 ve diğer kalemlere bağlı olarak uygun fiyat verilip teklif hazırlanır.

Bu durum diğer iş kollarında da geçerlidir. 300m2 mantolama, dairenin sadece banyo dekoru ya da bir oda parkesi gibi metrajı düşük işlerin birim fiyatları yüksek olur. Daha uygununu arayan müşteriler için tavsiyemiz, böyle bir arayışa kesinlikle girmeyiniz. Bulunduğumuz zamanda işi bilen bilmeyen bir çok "usta" vasıflı çalışanlar var. Özellikle de hüsran ile sonuçlanan işlerde "keşke" dememek için, durum iyi analiz edilip karar verilmelidir.


Taksit İmkanı Nasıl Olur?

Taksit imkanı; fiyatlar hesaplanıp teklif hazırlandıktan sonra, kdv dahil toplam tutar üzerinden anlaşmaya göre senet ya da tüm kredi kartlarına taksit yapılmaktadır. 


Keşif Yapıyor Musunuz?

Düşük metrajlarda teklif hazırlanır ya da sözlü olarak istenilen malzeme işçilik fiyatları verilir. Fiyat üzerinden anlaşılır ise keşif yapılmaktadır.

Büyük metrajlarda önce keşif yapılarak fiyat çalışması yapılır. Teklif son olarak hazırlanır ve yönetim tarafından malik sahiplerinin bilgisine sunulur.